2,5 x 10 јарди злато куцо Харлекин Флеур де Лис жичен лента: Црна и злато: RG1927EC
Свеж

2,5 x 10 јарди злато куцо Харлекин Флеур де Лис жичен лента: Црна и злато: RG1927EC

DEN 1582.40

Достапно.

Златна и црна лента со шема на Флеур де Лис. 2,5 "Широк x 10 јарди (во должина од 30 стапки). Жичен раб лента. Широк x 10 јарди (должина од 30 стапки). Жичен раб лента. 60% металик; 40% полиестер. Совршено за венци од мрежа или бурлап, или сите ваши потреби за украсување.

Детали

Избор на клиенти