Креативни Идеи Цврста Сатенска Лента, 1-1/2/50 јд, ЛАВАНДА, ПСФ1102-430
Свеж

Креативни Идеи Цврста Сатенска Лента, 1-1/2/50 јд, ЛАВАНДА, ПСФ1102-430

DEN 1449.60

Достапно.

100% полиестер. Увезени. 1.5 инчи од 50 дворот. 100 проценти полиестер. Одличен квалитет. Достапно во различни ширини и бои. Совршен за свадба, пакување подароци, корпи за подароци, лакови за коса и многу повеќе.

Детали

Избор на клиенти