ПРЕМИУМ ЛАВИЦИ Палто Решетката &засилувач; Шапка Решетката-Модерен Дизајн - Ѕид Монтирани-Стилски -
Свеж

ПРЕМИУМ ЛАВИЦИ Палто Решетката &засилувач; Шапка Решетката-Модерен Дизајн - Ѕид Монтирани-Стилски -

DEN 1.67

Достапно.

МОДЕРЕН ДИЗАЈН-Совршено решение за организирање капи, палта, јакни, бејзбол капи, шалови и каишки за кучиња во вашиот влез, спална соба или плакар. Забелешка : Производот доаѓа со само 1 единица. МОНТИРАН НА ЅИД И ПРИЛАГОДЛИВ - искористете го ѕидниот простор во вашиот дом. Направете ја вашата куќа помалку преполна и поефикасна. Можете исто така да ја прилагодите решетката за палто за да имате пет гранки наместо осум. ВИСОК КВАЛИТЕТ - оваа решетка за палто и решетка за капа ќе ја одржат својата форма на долги релации. ИЗГРАДЕНА ЦВРСТА-ја направивме оваа решетка за палто колку што може поцврста. Не грижете се дали ќе биде нестабилно или нестабилно. Нашите куки за палто поддржуваат над 120 килограми тежина!. ГОЛЕМИНАТА Е ВАЖНА-Совршенството може да дојде во сите различни форми и големини, вклучувајќи ја и оваа решетка за палто/решетка за капа со димензии @ 39" Високи, 10,5" Широки и 5,25" Длабоки. Забелешка : * * Важно е да се измери вашиот простор * * Забелешка : Производот доаѓа со само 1 единица.

Детали

Избор на клиенти