ВФЈДЦ Гроздобер Бронзена Кука Керамичка Закачалка За Врата Кука Ѕид За Бања Висечка Капа Приврзок За Клучеви Со Завртки
Свеж

ВФЈДЦ Гроздобер Бронзена Кука Керамичка Закачалка За Врата Кука Ѕид За Бања Висечка Капа Приврзок За Клучеви Со Завртки

DEN 0.33

Достапно.

1. Изработени од легура на цинк, цврсти и издржливи. 2. Висока цврстина, добра отпорност на корозија, совршено избегнувајте ' рѓа и деформација. 3. Решетката за палто може многу добро да заштеди простор. 4. Многу убави куки за украсување на вашата спална соба. 5. Куките се широко користени во бањи, спални соби, простории за перење, гардероби итн. 1. Изработени од легура на цинк, цврсти и издржливи. 2. Висока цврстина, добра отпорност на корозија, совршено избегнувајте ' рѓа и деформација. 3. Решетката за палто може многу добро да заштеди простор. 4. Многу убави куки за украсување на вашата спална соба. 5. Куките се широко користени во бањи, спални соби, простории за перење, гардероби итн. Опиши : 1. Изработени од легура на цинк, цврсти и издржливи.2. Висока цврстина, добра отпорност на корозија, совршено избегнувајте ' рѓа и деформација.3. Решетката за палто може многу добро да заштеди простор.4. Многу убави куки за украсување на вашата спална соба.5. Куките се широко користени во бањи, спални соби, простории за перење, гардероби итн.Материјал : легура на цинк, керамичка боја : Бронзена Големина : 55*35*24мм/75*57*30ммпакување Пакување : Кука*2само горенаведената содржина на пакувањето, со исклучок на други производи.забелешки : 1. Поради различни дисплеи и ефекти на осветлување, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликата. Фала!2. Поради рачно мерење, дозволете отстапување на мерењето од 1-3мм.Погоден за спална соба, дневна соба, изложбена сала, кабинет за вино, трем и други сцени, полн со уметнички вкус.

Детали

Избор на клиенти