ВИОКСИ Капут Закачалка Ѕид Монтирање, Самолепливи Ѕид Куки Декоративни За Влез Спална Соба Кујна Бања Врата Плакарот Жена Јапонски
Свеж

ВИОКСИ Капут Закачалка Ѕид Монтирање, Самолепливи Ѕид Куки Декоративни За Влез Спална Соба Кујна Бања Врата Плакарот Жена Јапонски

DEN 214.40

Достапно.

Лавиците за ѕидни палта со куки се совршени за кујна, бања, спална соба, плакар, дневна соба, влез и многу повеќе. Држачот за ѕидови на решетката има 4 куки, а носечкиот лежиште е помал од 2 кг/4,4 фунти.Соодветна Големина : големината на Решетката за палто монтирана На Ѕид е 22х10 см/8, 6х3, 9 инчи, дебелината е 1,2 см/0,5 инчи, висината на куката е 1,1 инчи/2,8 см, нема да зазема многу простор. 100% Гаранција : ние нудиме 90-дневна политика за враќање на враќање без прашања. Во процесот на користење на закачалки за ѕид на капа, доколку имате незадоволство, слободно контактирајте ме преку е-пошта и ќе ви дадам задоволително решение. Лавиците за ѕидни палта со куки се совршени за кујна, бања, спална соба, плакар, дневна соба, влез и многу повеќе. Нерамните површини може лесно да паднат закачалката на ѕидот. Држачот за ѕидови на решетката има 4 куки, а носечкиот лежиште е помал од 2 кг/4,4 фунти. Повеќекратна Употреба : држачот за ѕид на решетката може да се користи за закачување капи, клучеви, шалови, чадори, чанти, крпи за капење, топчиња за капење, крпи и некои кујнски прибор, да го направи вашиот дом поорганизиран. Држачот за ѕидови на решетката има 4 куки, а носечкиот лежиште е помал од 2 кг/4,4 фунти. Висококвалитетен Материјал : главниот дел од ѕидните куки е изработен ОД ЛЕСОНИТ Со Средна Густина PDF, надворешниот слој е пвц огледален панел, а куката е изработена од железо, што е многу силно и издржливо. За да бидете поцврсти, ве молиме инсталирајте ја решетката за палто куки влезот на мазна површина, широко се користи на различни површини, како што се плочки, стакло, дрво, метал и така натаму. Залепете ги ѕидните лавици за палто со куки на мазниот ѕид и нежно притиснете со рацете 15 секунди, целосно залепете го цврсто4.Карактеристики на Куката За влез : · Трансформирајте ги неискористените ѕидови во простор за складирање· не се потребни клинци за инсталација, нема потреба да се дупчат дупки на ѕидот, што многу добро го штити ѕидот· 3м лепилото нема да остави траги на ѕидот, само нежно избришете го, а ѕидот ќе биде чист како порано Чекори за инсталација : 1. Исчистете го ѕидот што ќе го залепите со крпа2. 100% Гаранција : ние нудиме 90-дневна политика за враќање на враќање без прашања. Откинете ги двата 3м лепливи заштитни слоеви зад декоративните ѕидни куки3. Повеќекратна Употреба : држачот за ѕид на решетката може да се користи за закачување капи, клучеви, шалови, чадори, чанти, крпи за капење, топчиња за капење, крпи и некои кујнски прибор, да го направи вашиот дом поорганизиран.

Детали

Избор на клиенти