Prdecexlu долга забава со долги ракави со долга ветерница за жени модна пролет се вклопува со цврста боја со јакна со двојно доење
Свеж

Prdecexlu долга забава со долги ракави со долга ветерница за жени модна пролет се вклопува со цврста боја со јакна со двојно

DEN 747.04

Достапно.

Меко и удобно за носење. 【Материјал】 95% полиестер, 5% спандекс. Women'sенски двоен граден грашок палто лапел волна мешавина долга ров јакна за ровови зимски елегантен палто за надворешна облека, женски шик шал јака, работа со двојно гради макси максима максима максимална долга волна грашок палто, женски лапел, двојно гради волна мешавина средна долга грашок ров -Покажана јакна од лаптоп, Outе женски класичен палто, јака од лаптоп, отворена предна јакна, женски водоотпорен ров палто со двојно гради ветерница. Ако имате какви било прашања во врска со предметот, слободно контактирајте не. 【Совпаѓање】 】енски елегантни јакни/палта ја истакнуваат убавината и елеганцијата на женските криви, одлично со џемпери, блузи, фустан, фармерки и хеланки за шик изглед во пролет, есен или зима, добар ветерница за секојдневно носење во ладно време. Секогаш можете да ја пронајдете вистинската овде! Ве молиме, погледнете ја нашата табела со големина подолу. 【Прилики】 Овие обични, стилски и класичен стил женски палто/јакна ви донесуваат доверба, мора да имате секојдневно носење во вашата гардероба. Худ Кејп Палто, жени, дожд јакна со качулки, палто, џебови на отворено мантили водоотпорна лесна јакна од дожд, активни женски ровови, ровови, целосна палто за руно, јакна Шерпа, четвртина паталона, во боја на пулвер, во боја на блок, отворен предниот дел од ракави, кариран елек, кардиган 2022 година елек со патент со долг ракав лапел патент нагоре, ласкава бушава преголема јакна од палто со џебови топла зима. Производ Опис : Тип на производ : Тип на палто : Тип на цврста боја : Долг ракав Стил : V-вратл Тип : Име на влечење на стилот : Модерен стил на стилот : Плетиран Front Target Пол : Опсег на женски опсег Опис : Вид на возрасни за возрасни : Опремено : празници Боја : 01-розова големина : Средни промоции можат да варираат во зависност од бојата/големината. 【Белешка】 Ве молиме проверете ја табелата со големина пред купувањето, препорачува да земете поголема големина ако сакате лабав стил. 【Совет за миење】 миење на рака или миење машина со ладна вода, без белење. Погоден е за обична, забава, плажа, клуб, дневно, канцеларија и датира. Повлечете го затворањето. Пар со различни фармерки, здолништа и хеланки за шармантен изглед.Материјал : Памук и акрилик. Добредојдовте во продавницата за облека за жени Prdecexlu.

Детали

Избор на клиенти