Голема точка на среќа езерцето - кутии за подароци за квадратни фаворити - жаба, алигатор, роденденска забава на желка и патка или кутии за лак за туширање - сет од 12
Свеж

Голема точка на среќа езерцето - кутии за подароци за квадратни фаворити - жаба, алигатор, роденденска забава на желка и патка

DEN 1.00

Достапно.

Тие се рачно склопени, индивидуално проверени, а потоа внимателно спакувани.Сет од 12 кутии за појавување. Симпатични кутии за подароци : Оваа мала, затворена кутија за фаворизи може да се полни со домашни третмани (забавна кутија за кекс), партиски ситници или благодарност за подароци. Симпатични кутии за подароци : Оваа мала, затворена кутија за фаворизи може да се полни со домашни третмани (забавна кутија за кекс), партиски ситници или благодарност за подароци.

Детали

Избор на клиенти