Кожа од кожени падифолио за жени, професионално деловно портфолио со А4/САД Писмо за пишување подлога за интервју, портфолио со розова кожа за девојка, сопруга, ќерк
Свеж

Кожа од кожени падифолио за жени, професионално деловно портфолио со А4/САД Писмо за пишување подлога за интервју, портфолио

DEN 1355.20

Достапно.

Розовиот дизајн го прави портфолиото погоден за девојчиња, дами, жени многу добро. Трајната конструкција и лесното одржување е опремена со густа тврда покривка и силно зашивање со најдобро квалитетен материјал за да се обезбеди издржливост на вашето кожено портфолио. Доволно пространа за да се одржи лаптоп 13 ". Со портфолиото на розова кожа, ќе бидете стан на интервјуто. Ве молиме изберете ја опцијата „Прилагодена“ големина ако сакате прилагодено портфолио. Трајната конструкција и лесното одржување е опремена со густа тврда покривка и силно зашивање со најдобро квалитетен материјал за да се обезбеди издржливост на вашето кожено портфолио.Совршен подарок за неа Оваа професионална кожна папка за портфолио е рачно изработена со еколошка веганска кожа за преглед на високо ниво на прифатлива цена, што може да го покаже вашиот професионализам кога имате интервју. и им е потребна голема таблета/i Pad, лаптоп и други материјали. Совршен подарок за неа Оваа професионална портфолио кожа папка е рачно изработена со еко-пријателска веганска кожа за висока -Не погледнете во прифатлива цена, што може да го покаже вашиот професионализам кога имате интервју. и им е потребна голема таблета/i Pad, лаптоп и други материјали.

Детали

Избор на клиенти