Тодаи Аурора Проверете Голема Лажичка Направена Во Јапонија
Свеж

Тодаи Аурора Проверете Голема Лажичка Направена Во Јапонија

DEN 2.67

Достапно.

Големина : 6,5 инчи (164 мм). Тежина : 1,2 мл (34 гр). Материјал : 18-8 нерѓосувачки челик/рачка полиран финиш/ласерско обележување. Земја на Потекло : Цубаме Сити, Јапонија. "Цубаме Сити, Ниигата и Цубаме Сити", западен производител НА садови ЗА вечера" ТОДАИ " лоциран на местото на таквите садови. Претставување на моделот на ласерско обележување и нема да исчезне дури и по повторна употреба.

Детали

Избор на клиенти