Осфтбвт Дијамантски нож острилка #400/600 Џеб Острење Камен Двојни Страни Преклопен Пренослив Портокал-1 парчиња
Свеж

Осфтбвт Дијамантски нож острилка 400/600 Џеб Острење Камен Двојни Страни Преклопен Пренослив Портокал-1 парчиња

DEN 139.04

Достапно.

Производ : ?4-7/8" дијамант острилка камен Нож Острилка Пренослив преклопен 1pcs Спецификација : Преклопени големина : 4-7/8" x 1-3/16" Целосно отворена големина : 8-7/8" x 1-3/16" Боја : Портокал Материјал : титаниум обложени дијамант камен + ABS се справи Со Гриз : #400/600 Карактеристики : € овој џебен нож острилка дизајниран пренослив големина со двојни страни гриз, #400 ронки за брзо отстранување Неуредна и груб Остри Работ; #600 ронки за Парична Казна Усовршување. Конструкцијата што може да се преклопи може добро да ја заштити дијамантската површина, исто така избегнувајте ја гребете друга работа во вашата торба. ●Тримесечно обезбедување на квалитет, откако ќе имате било каков проблем во рок од три месеци по купувањето, ве молиме слободно контактирајте не и ние ќе ви обезбедиме задоволно решение. ●Овој камен за острење нож е направен од титаниумски дијамантски камен кој е потрајни, овални усовршување дијамантска површина води поефикасно острење од конвенционалните камења. АПС рачка за удобно држење, вградената конструкција на рачката назад за добро одржување на обликот за време на усовршувањето. ?Гаранција : тримесечно обезбедување на квалитет, откако ќе имате било каков проблем во рок од три месеци по купувањето, ве молиме слободно контактирајте не и ние ќе ви обезбедиме задоволно решение.

Детали

Избор на клиенти