Rancase за Iphone 8 Плус Случај, Iphone 7 Плус Случај, Трислојна Тешка Заштита Отпорна На Удари Тврд Пластичен Браник +Мека Силиконска Гумена Заштитна Кутија за apple iPhone 8 Плус/7 ?
Свеж

Rancase за Iphone 8 Плус Случај, Iphone 7 Плус Случај, Трислојна Тешка Заштита Отпорна На Удари Тврд Пластичен Браник +Мека

DEN 681.60

Достапно.

Специјално дизајниран За apple i Phone 8 Плус/7 Плус, Поддршка За Безжично полнење, БЕЗ заштитник на екранот. Уникатната шема го прави вашиот телефон надмоќен, задниот капак е отпорен на отпечатоци и има карактеристичен дизајн што го прави вашиот телефон гламурозен и модерен. 3 во 1 дизајн : пластичен заден капак + пластичен браник + силиконска внатрешна рамка, 3 во 1 тежок дизајн отпорен на удари, давајќи пристојна заштита за вашиот телефон, заедно со убаво мазно чувство околу рабовите за добар стисок на раката. Заштита на екранот и Камерата : Подигната усна за екранот и објективот на фотоапаратот ќе го заштити вашиот телефон од гребнатини,флексибилниот силиконски подигнат браник и 4-гумените агли обезбедуваат добра перница за поддршка. Прецизните исечоци овозможуваат брз и лесен пристап до сите порти, копчиња и сензори, итн., дизајн на затворени копчиња за да се спречи прашината од дупките и да се продолжи животниот век на копчињата.

Детали

Избор на клиенти