KINGXBAR за Iphone 14 Pro Случај За Жени Девојка Симпатична Срце Луксузни Позлата Bling Grily Јасна Заштитна Покривка Шокпроф Тенок Телефон Случај за iPhone 14 Pro 6.1 инчен
Свеж

KINGXBAR за Iphone 14 Pro Случај За Жени Девојка Симпатична Срце Луксузни Позлата Bling Grily Јасна Заштитна Покривка Шокпроф

DEN 255.84

Достапно.

●Компатибилен Модел●КОМПАТИБИЛЕН САМО СО apple i Phone 14 Pro (6,1 инчи, ослободување 2022). Прецизни исечоци, цврсто вклопени, сите копчиња лесно се притискаат. ●Искра и Мазни Кристали Qingxbar Транспарентни заштитни футроли за i Phone 14 Pro се дизајнирани со фенси шема во форма на срце и кристали Од Австрија. Кристалите се ултра блинг, удобни за допир и не се лесни за паѓање. ●Сјаен Раб За Позлата, Јасен Заден Дел Е Изработен од издржлив позлатен раб и увезен тврд чист грб, со вистинска количина на додаток на искра за да се нагласи логото. Подигната рамка на екранот и рабовите на камерата за да го заштитите Вашиот Iphone 14 Pro од нерамнини и падови, стилски, но функционален. ●Долготраен И Непожолтен Материјал}Користејќи Висококвалитетен Германски БАЕР КОМПЈУТЕР со анти-пожолтувачки слој за да ја подобрите издржливоста, проверете дали нема да пожолти или да се избрише со текот на времето. ①Совршени Подароци, Слатки, Модерни ,esетски, Тенок дизајн, Цврсто се вклопуваат во Вашиот Iphone 14 Pro, совршени подароци за девојки и жени. ●Компатибилен Модел●КОМПАТИБИЛЕН САМО СО apple i Phone 14 Pro (6,1 инчи, ослободување 2022). Прецизни исечоци, цврсто вклопени, сите копчиња лесно се притискаат. ●Искра и Мазни Кристали Qingxbar Транспарентни заштитни футроли за i Phone 14 Pro се дизајнирани со фенси шема во форма на срце и кристали Од Австрија. Кристалите се ултра блинг, удобни за допир и не се лесни за паѓање. ●Сјаен Раб За Позлата, Јасен Заден Дел Е Изработен од издржлив позлатен раб и увезен тврд чист грб, со вистинска количина на додаток на искра за да се нагласи логото. Подигната рамка на екранот и рабовите на камерата за да го заштитите Вашиот Iphone 14 Pro од нерамнини и падови, стилски, но функционален. ●Долготраен И Непожолтен Материјал}Користејќи Висококвалитетен Германски БАЕР КОМПЈУТЕР со анти-пожолтувачки слој за да ја подобрите издржливоста, проверете дали нема да пожолти или да се избрише со текот на времето. ①Совршени Подароци, Слатки, Модерни ,esетски, Тенок дизајн, Цврсто се вклопуваат во Вашиот Iphone 14 Pro, совршени подароци за девојки и жени.

Детали

Избор на клиенти