Weycolor За Samsung Galaxy A11 Случај, Со Калено Стакло Заштитник На Екранот [2 Пакет], Течни Силиконски Тенок Мека Одговара Капка Заштита Случај За Galaxy A11
Свеж

Weycolor За Samsung Galaxy A11 Случај, Со Калено Стакло Заштитник На Екранот [2 Пакет], Течни Силиконски Тенок Мека Одговара

DEN 3.33

Достапно.

●Компатибилен Со Q Специјално дизајниран За samsung Galaxy A11 (ослободување 2020), Нудејќи Мазен И зафат со чувство на Кожа. ●Течен Силиконски Материјал●оваа течна силиконска галаксија а11 кутија, изработена е од еколошки материјали како силиконска кутија. Мазен допир, Отпечатоци Од Прсти И Отпорен на Удари. ●Мека Облога Од Микрофибер●мека и анти-лизгачка облога од микрофибер во внатрешноста на оваа кутија samsung a11, заштитете го телефонот од триење и лизгање. ●Исклучително Тактилно Копче●куќиштето Галакси а11 овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и порти без да мора да ја отстранувате кожата. ●Лесно За Чистење●Лесно се брише прашината и нечистотијата на куќиштето со влажна крпа. (Случајот Вејколор, бесплатна замена во рок од 90 дена.). Течна Силиконска Кутија со вејколор може да се пофали со тенок стил на барање и сигурен стил За Вашиот Samsung Galaxy A11 , куќиште што одговара и на вашиот стил и на потребите за заштита пакет : 1 x Течен Силиконски Куќиште 2 x Заштитник На Екранот Од Калено Стакло2 x achollpre pad1 x Водич За Инсталација.

Детали

Избор на клиенти