Водоотпорен Поводник За Кучиња: Стандардни Каишки За Кучиња со 2 Куки за Одење, Прилагодливи Должини За Безбедност При Контрола На Сообраќајот, Издржливи И Отпорни
Свеж

Водоотпорен Поводник За Кучиња: Стандардни Каишки За Кучиња со 2 Куки за Одење, Прилагодливи Должини За Безбедност При Контрола

DEN 303.84

Достапно.

Водоотпорен и Лесен За Чистење : Изработен од пвц гумен материјал, тој е повеќе водоотпорен и без мирис од најлонски или кожни каишки за кучиња, лесен за чистење со бришење со влажна крпа. Издржлив и Удобен : овој поводник за кучиња е мек, удобен и издржлив, совршен за одење и секојдневна употреба. Повеќе модерни бои : овие бои на поводник вклучуваат јоргована, морнарица, црна, боја на песок, топла црвена, смарагдно зелена, темно зелена, паун розова и жолта. Можете да ја изберете вистинската боја според вашите желби или полот на вашето домашно милениче. Вкупната должина на тоа е 63 инчи, може да се прилагоди на 4 големини, 33,46 инчи, 39,37 инчи, 56,3 инчи и 31,5 инчи, за одржување на удобно растојание помеѓу вас и вашето куче. Мултифункционални Каишки За Кучиња : со 2 вртливи токи отпорни на ' рѓа и 2 гумени Прстени д-прстени обложени со спреј, можете да прилагодите различни должини за да постигнете различни начини на употреба, се разбира, исто така можете да повлечете две кучиња во исто време. Водоотпорен и отпорен на мирис : Изработен од пвц материјал,поводникот за кучиња е посилен од најлонските или кожните јаки за кучиња и ќе биде најдобриот поводник за кучиња што сте го поседувале. 2 издржлива рѓосувачка брава од 360° : едната за прицврстување на јака за кучиња или ремен за кучиња, а другата за прицврстување На Прстенот Д на поводник за да ви помогне Да одржувате цврсто и удобно Држење Помодерна боја : Црната боја претставува стабилност и свеченост;Виолетовата е елегантна и богата боја;бојата На Песок ви дава топло чувство.Можете да ја изберете вистинската боја според вашите желби или полот на вашето домашно милениче. Водоотпорен Д-прстен за ознаки ЗА ИДЕНТИФИКАЦИЈА и вреќи за отпад за Вашето домашно милениче На Отворено Одење, Пешачење и Патување за да бидете сигурни дека ја добивате најдобрата големина за вашето домашно милениче, ве молиме измерете го неговиот врат пред да изберете големина и потоа проверете ја табелата со големини.

Детали

Избор на клиенти