Нерѓосувачки Челик Куче Сад, Не Се Лизга, Мраз Ладно Куче Сад-8 Чаша
Свеж

Нерѓосувачки Челик Куче Сад, Не Се Лизга, Мраз Ладно Куче Сад-8 Чаша

DEN 272.00

Достапно.

*ОТПОРЕН НА ПУНКЦИЈА, отпорен на ' рѓа и доволно цврст за да се справи со сите вдлабнатини и вдлабнатини. * ГОЛЕМИ ЈАДАЧИ Нашата 4 ЧАША 32 мл или 8 ЧАША 64 мл сад е одлична за најситните или најголемите јадачи!. * * БЕЗБЕДНОСТ И ЛЕСНО Изработени ОД нерѓосувачки челик за храна, имајќи ги предвид оброците за секојдневна употреба. куче сад куче вода сад куче храна чинии миленичиња чинии од нерѓосувачки челик куче чинии персоналните миленичиња сад куче сад од нерѓосувачки челик куче сад куче сад од нерѓосувачки челик сува миленичиња сад симпатична чинии сад за куче анти истури куче сад куче сад без истури куче вода сад виси вода сад куче сад миленичиња сад вода сад за куче куче чинии за големи кучиња се лизга отпорни миленичиња чинии чинии за куче. * ГОЛЕМИ ЈАДАЧИ Нашата 4 ЧАША 32 мл или 8 ЧАША 64 мл сад е одлична за најситните или најголемите јадачи!.

Детали

Избор на клиенти