ДЕПИЛА Куче Чинии Сад Миленичиња Фидер Плоча За Готвење Керамички Двојна Чинија Сад
Свеж

ДЕПИЛА Куче Чинии Сад Миленичиња Фидер Плоча За Готвење Керамички Двојна Чинија Сад

DEN 2225.60

Достапно.

Понудете долг животен век издржливост, одличен избор за вашите миленици. Погоден за вашето домашно милениче куче, мачка, кученце и маче, совршен за држење сува каша, влажна храна, вода или задоволства. Мачката може да седи и да се релаксира. Нема да се чувствувате оптоварени кога јадете. Изгледа уредно, нема храна за мачки на подот. Садот е направен од керамички и железен материјал. DEPILAUnit тежина0. 8kgtype Pet bowltexture на дрвена керамика и порцелан.

Детали

Избор на клиенти