Хантер Арт-Нубук Софти Делукс Никел Јака, 45/33 х 39 см, Голема, Беж/Напа Црна/Тен
Свеж

Хантер Арт-Нубук Софти Делукс Никел Јака, 45/33 х 39 см, Голема, Беж/Напа Црна/Тен

DEN 400.00

Достапно.

Уметност нубук кожа. Совршен за секојдневна употреба. Модерен дизајн. Достапно во тен/ црна, црвена/ црна, кафеава/ црна, црна/црна. Изгледа подобро со возраста. Уметност нубук кожа. Совршен за секојдневна употреба. Модерен дизајн. Достапно во тен/ црна, црвена/ црна, кафеава/ црна, црна/црна. Изгледа подобро со возраста. Како семеен производител, ние користиме само квалитетни методи на производи за нашите јаки, ремени и каишки. Различните суровини се избираат со најголема грижа и се претвораат во модерни и функционални додатоци според нашите стандарди за техничко совршенство.

Детали

Избор на клиенти