Еванс Јаки Јака Со Лак, 10, Дамаск, Чоколадо Розова
Свеж

Еванс Јаки Јака Со Лак, 10, Дамаск, Чоколадо Розова

DEN 2.33

Достапно.

Произведено во САД. Достапно во нашите дизајнерски ткаенини како што се мини-шеврон, дамаск, заб на песови, полка точка, неони и памучни цврсти материи. Доверлив квалитет за 58 години. За да ја добиете соодветната големина за вашето домашно милениче, измерете го вратот и додадете 2 Инчи, ако големината на вратот е 12", тогаш ќе додадете 2" и ќе нарачате јака од 14 инчи. Оваа 3/8" широка права јака е вкусна, но има многу влијание.  Одлично за мали кучиња и внатре мачки, достапни во дизајнерски ткаенини.

Детали

Избор на клиенти