Њутенсина 3 парчиња Куче Јака И Олово Сет Блинг Кученца Јака Маче Јака Со Каишки За Мали Кучиња Мачки
Свеж

Њутенсина 3 парчиња Куче Јака И Олово Сет Блинг Кученца Јака Маче Јака Со Каишки За Мали Кучиња Мачки

DEN 255.36

Достапно.

Мода 3 парчиња Дијамантска Јака За Кучиња И Сет За Олово, вклучуваат 2 парчиња јака за кучиња и 1 парчиња розов поводник за кучиња, мода и симпатична, чувајте ги вашите миленичиња од мед пошармантни, препорачливо!. Многу погоден за вашите миленичиња од мед, ладно и удобно монтирање. Ве молиме љубезно проверете ја нашата табела со големини пред да поставите нарачка (видете го описот на производот подолу). Одлична Услуга : ние сме посветени на задоволството на нашите клиенти. Ако ви треба помош, ве молиме контактирајте не преку е-пошта, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. За Њутенсина Њутенсина е професионален снабдувач на додатоци за миленичиња, како што се облека за миленичиња, јака, темперамент, каишки итн. Ние секогаш се обидуваме да обезбедиме повеќе одличен квалитет и услуга на нашите клиенти.Опис на производот : Точка : Њутенсина 3 парчиња Куче Јака И Олово Сет Блинг Кученца Јака Маче Јака Со Каишки За Мали Кучиња Мачки Висококвалитетен Материјал : Јака : Стп Кожа; Поводник : Микрофибер; Мода 3 парчиња Дијамант Куче Јака И Олово Сет, вклучуваат 2 парчиња куче јака и 1 парчиња розова куче поводник, мода и симпатична, чувајте ги вашите миленичиња со мед пошармантни, препорачливо!Стандардна Големина : ХХС : прва дупка : 16см; петта дупка : 22см; ХС : прва дупка : 21,5 см; петта дупка : 27,5 см; С : прва дупка : 28см; петта дупка : 34см; М : прва дупка : 31,5 см; петта дупка : 37,5 см; Големина На Каишки : 120*1,3 см (вклучи рачка)Известување : 1.Ве молиме двојно проверете ја нашата големина и размислете за мерењето на вашите миленици пред да нарачате. 2.Ова е нашата стандардна големина на јаката, за поудобно поставување на вашите миленици, ви препорачуваме да ја изберете големината што е 3 см поголема од мерењата на вашите миленици. 3.поради рачно мерење, постоењето на грешка од 1-2 см е разумен опсег. 4.Бојата може да биде малку поинаква поради мониторот.Пакет : 2 х јака + 1 х каишки.

Детали

Избор на клиенти