Ганазоно Јапонски Шинто Тории Порта Минијатурен Аквариум Тории Украс Дрво Резервоар За Риби Декорација Камен Тори Порта Мост Пејзаж Орнаменти Градина Мини Декора
Свеж

Ганазоно Јапонски Шинто Тории Порта Минијатурен Аквариум Тории Украс Дрво Резервоар За Риби Декорација Камен Тори Порта Мост

DEN 1.00

Достапно.

Минијатурната порта тори може да биде обоена самостојно,за да ја направите деликатна декорација на портата тори. Оваа мини тории порта е мини куќа додатоци, и погоден за многу распоред декори. Изработени од добар камен материјал, со извонредни детали и фина изработка, овие минијатурни тории портата е издржлива. Реално обликувана, оваа декорација е декоративна и креативна за вашиот пејзаж. Мини по големина и мала тежина, портата мини тории нема да зазема многу простор за вашата куќа. Минијатурната камена порта тори е погодна за сместување во спалната соба, дневната соба или кујната на куќата. Описмикроландски Камен Тории Порта Модел Градина Мини Декорација Аквариум Камен Тории Порта Декорација ' Карактеристики-Боја : Сива; - Материјал : Камен; - Големина : 8, 6Х8, 6Х2, 2СМ; - Изработени од добар камен материјал, со извонредни детали и фина изработка, овие минијатурни тории портата е издржлива. Реално обликувана, оваа декорација е декоративна и креативна за вашиот пејзаж.- Мини по големина и мала тежина, портата мини тории нема да зазема многу простор за вашата куќа.- Минијатурната камена порта тории е погодна за сместување во спалната соба, дневната соба или кујната на куќата.- Минијатурната порта тори може да биде обоена самостојно, за да ја направите деликатна декорација на портата тори.- Оваа мини тории порта е мини куќа додатоци, и погоден за многу распоред декори.Пакет Вклучувајќи 1 х Порта Декор;.

Детали

Избор на клиенти