Ipetboom 3pcs Качување Пејзаж Риба Куки Живеалиште Капење Пристаниште Резервоарот Кука Жолта Индексирање Акрилик Желка Рампа Стојат Со Водни Желка Одмор Аквариум Ужива
Свеж

Ipetboom 3pcs Качување Пејзаж Риба Куки Живеалиште Капење Пристаниште Резервоарот Кука Жолта Индексирање Акрилик Желка Рампа

DEN 685.92

Достапно.

ЖЕЛКИ КАЧУВАЊЕ ПРИСТАНИШТЕ многу добро може да ви помогне да се создаде топла и атмосфера, е многу добра риба резервоарот декорација. ОБЛАСТ ЗА УЖИВАЊЕ ЖЕЛКИ вашата желка ќе се чувствува опуштено и среќно со оваа платформа. ПЛАТФОРМА ЗА КАЧУВАЊЕ ЖЕЛКИ платформата за уживање желки е изработена од акрилен материјал, отпорна на триење, брза боја, безбедна за вашата желка. ТЕРАСА ЗА УЖИВАЊЕ ЖЕЛКИ тоа може да биде како играчка за играње и одмор на малите желки. АЛАТКА ЗА ПЛАТФОРМА за УЖИВАЊЕ има куки со силна моќност, што може полесно да се постават на резервоарот за риби, а не лесно да паднат. Список на пакети 3 х Карактеристики за снабдување со миленичиња - може да биде добро во резервоари за риби и е безбеден за Вода и Мали желки Што Лебдат Пристаниште За Желки. - Материјал : акрилна желка. - Главно е изработен од добар акрилен материјал, безбеден и, и може да ви служи долго време без лесно оштетување На Терасата За Уживање На Желки. - Совршено се совпаѓа со вашиот аквариум и служи како украс Желка качување скала. - Зачекорен дизајн е да ја олесни Желката Да се искачи На Платформата за Качување. - Може да и помогне на вашата мала желка да создаде интересна и практична околина Тераса За Одмор На Желка. - Големина : Околу 11х21, 5х20, 5см/ 4, 32х8, 45х8, 06 инчен Тераса за качување Желка.Опис на стокатавлака пристаниште голем покрај декоративниот ефект, може да обезбеди безбедна средина за одмор на домашните миленици и капење на сонце, и забава за домашните миленици.пристаниште за желки што лебди оваа платформа за уживање е изработена од материјали и е безбедна за употреба и може добро да го украси вашиот аквариум за да не биде монотон.

Детали

Избор на клиенти