Торба За Чување Чаша За Чаши За Чаши За Чување Чанта За Чување За Количка За Количка За Количка За Бебиња Кади Количка Торба Со Голем Капацитет
Свеж

Торба За Чување Чаша За Чаши За Чаши За Чување Чанта За Чување За Количка За Количка За Количка За Бебиња Кади Количка Торба

DEN 2.33

Достапно.

Подарок на вашите пријатели-и семејството, помагајќи им да ги направат сите бебе-додатоци уредни и организирани во. Овозможувајќи ви лесно пристап до вашите потреби за време на пешачење, патување и шопинг. Погоден за повеќето модели на колички за бебиња, кабриолет, колички и колички со шипки или рачки. Изработени од полиестер, практични и отпорни на абење, без мирис и безбедни за допир-. Се користи за повеќето модели на колички за бебиња, високи пејзажни колички, лесни колички и лулки за бебиња. Подарок на вашите пријатели-и семејството, помагајќи им да ги направат сите бебе-додатоци уредни и организирани во. Овозможувајќи ви лесно пристап до вашите потреби за време на пешачење, патување и шопинг. Погоден за повеќето модели на колички за бебиња, кабриолет, колички и колички со шипки или рачки. Изработени од полиестер, практични и отпорни на абење, без мирис и безбедни за допир-. Се користи за повеќето модели на колички за бебиња, високи пејзажни колички, лесни колички и лулки за бебиња. Торба За Чување Чаши За Чаши За Чаши За Чување Чанта За Чување За Количка За Количка за Количка за бебиња Торба за Детска Количка Со Голем Капацитет Торба За Чанта За Количка За Бебиња Карактеристики : Изработени од полиестер, практични и отпорни на абење, без мирис и безбедни за допир -. Овозможувајќи ви лесно пристап до вашите потреби за време на пешачење, патување и шопинг. Погоден за повеќето модели на колички за бебиња, кабриолет, колички и колички со шипки или рачки. Се користи за повеќето модели на колички за бебиња, високи пејзажни колички, лесни колички и лулки за бебиња. Подарок на вашите пријатели-и семејството, помагајќи им да ги направат сите бебе-додатоци уредни и организирани во .Спецификации : Материјал : полиестерзиза : приближно 35х11х15см/14х4, 3х6-инчен модел : мал слон/облачно/брадипод/Мала мечка(по избор)Боја : црно/сиво-Пакетот Вклучува : 1xbuggy Organiser Note : ве Молиме дозволете грешка од 1-3см поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.

Детали

Избор на клиенти