Катаку Универзален Организатор За Складирање На Колички За Бебиња Лисица Животни Автомобил Шетач Организатор Торба Со Држачи За Чаши Голема Торба За Рамо Кабриол?
Свеж

Катаку Универзален Организатор За Складирање На Колички За Бебиња Лисица Животни Автомобил Шетач Организатор Торба Со Држачи

DEN 1500.80

Достапно.

●Повеќе Методи На Носење● : велкро клиповите се прикачуваат директно на рачката на количката, токите за прилагодливи ремени може да се залепат заедно, претворени во преносна торба за рамо на мајките, така што дури и не ви треба количка, лесно можете сами да ја носите. Дизајн Симпатична Торба За Бебе И Родител овој организатор на шетач родител е отпечатен симпатична шема и практична, што е подарок за бебиња за нова мајка и бебе, можете да уживате во овој организатор додека вашето бебе не порасне!. Организатор на шетач со доволно голем за лесно носење на се што ви треба. €Голем Организатор : 16,7 x 5, 9x6, 3in-Голем капацитет за основни работи за бебиња и преклопливи, но доволно големи за да ги држат пелените, марамчињата, играчките, грицките, шишето за бебиња, цуцлата, исто така вашиот телефон, клучеви или книга, може да ги држи производите за нега на мајката кога ќе излезете. Нема потреба од отворање на патент, тоа може да се извлече директно. ●Стилски Дезен И Подароци● : нашиот организатор на бебешки колички за бебиња печати слатки стилови на мулит, убав е и лесен за совпаѓање, нашиот универзален организатор на колички за бебиња е шик подарок што ќе го направи животот на секоја мајка поорганизиран додека е во движење!.●Премиум Материјал Q : торбата за организатор на количка е изработена од врвна полиестерска ткаенина која е отпорна на кинење, абење и ќе трае долго време. Оваа торба за организатор на количка одговара за повеќето шипки и рачки за колички, количка или кочија, џогер за бебиња. Таа е погодна за колички за бебиња и е наменета за употреба со вообичаени и редовни брендови на колички за бебиња. Станете стилска торба За рамо Користете прилагодлив ремен за рамо, трансформиран во стилска торба за рамо за кратко време. ●Премиум Материјал Q : торбата за организатор на количка е изработена од врвна полиестерска ткаенина која е отпорна на кинење, абење и ќе трае долго време. ●Стилски Дезен И Подароци● : нашиот организатор на бебешки колички за бебиња печати слатки стилови на мулит, убав е и лесен за совпаѓање, нашиот универзален организатор на колички за бебиња е шик подарок што ќе го направи животот на секоја мајка поорганизиран додека е во движење!. Нема потреба од отворање на патент, тоа може да се извлече директно. Катаку Лисица Животни Автомобил Едноставен И Лесен За Употреба Организатор На Количка! Материјали : Големина на ткаенина Од Полиестерска ткаенина : 16,7 х 5, 9х6, 3 инчи Моќен организатор на Шетач За Компатибилност е сигурна, достапна и лесна за употреба универзална торба за организатор на колички.

Детали

Избор на клиенти