Организатор на Колички за божиќни Елени Со Држач За Чаши Универзална Торба За Организатор На Количка Што Се Одвојува За Рамо Додатоци За Шетач За Играчки За Пелени
Свеж

Организатор на Колички за божиќни Елени Со Држач За Чаши Универзална Торба За Организатор На Количка Што Се Одвојува За Рамо

DEN 255.84

Достапно.

* Џебовите со патент може да се користат за складирање скапоцености како што се телефон, паричник, клучеви итн. ПОВЕЌЕ ЏЕБОВИ И ДОВОЛНО ПРОСТОР : * Отстранлив оддел во главниот џеб за лесна организација. * Доаѓа со отстранлив ремен за рамо, кој може да се користи како стилска чанта за рамо . Може да ја поднесе тежината на предметите, без разлика дали одите или купувате, може цврсто да се фиксира на рачката. АПЛИКАЦИЈА : * Одговара на повеќето брендови на шетачки шипки или рачки на пазарот, како Што Се Упабаби Виста, Колички За Џогер, Лесни Колички, Стандардни Колички, Колички, Системи За Патување Со Колички Или Колички За Чадори * Совршен За употреба при излегување, пешачење, шопинг, патување итн. * Исто така идеален подарок за туширање за бебиња и совршен подарок за нова мајка. * * ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : големината на организаторот на шетачката торба е : 16, 73х5, 91х6, 3 ИНЧИ, големиот капацитет ви обезбедува доволно простор за складирање на сите предмети што ви се потребни кога излегувате, вклучувајќи : пелени, играчки, марамчиња, грицки, мобилни телефони, клучеви , шише за бебиња, шише со вода итн. * * ЛЕСЕН за ИНСТАЛИРАЊЕ : овој организатор на торби за колички доаѓа со дополнителни ремени за колички и куки за лесна инсталација, само залепете ја прилагодливата мрежа на рачката или рачката на количката кога се користи и прилагодете по потреба. Џебот со патент и удобниот џеб можат да складираат скапоцености како што се мобилни телефони, паричници, клучеви и пелени, марамчиња итн.полиестер. * * МУЛТИ ЏЕБОВИ : организаторот на торби за колички со голем капацитет има главен џеб со Отстранлив оддел за лесна организација. СПЕЦИФИКАЦИЈА : ГОЛЕМИНА : 16, 73х5, 91х6, 3 ВО МАТЕРИЈАЛ : 290 твил (100% полиестер) ДИЗАЈН : 1 Главен Џеб + 2 Странични Џебови + 1 Џеб Со Патент + 1 ПРЕДЕН Џебен ПАКЕТ ВКЛУЧУВА : 1* Организатор На Количка 1* Ремен За Рамо 2* Куки ЗА Шетач ПОГОДНИ ЗА : Универзална КАРАКТЕРИСТИКА : * големиот капацитет ви обезбедува доволно простор за складирање на се што ви треба за носење, како што се : пелени, играчки, МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ, паричници, шишиња за бебиња, чаши за вода итн. * Организаторот на количката за бебиња доаѓа со два странични џебови со еластични затворачи, кои може да се користат за чување шишиња за бебиња, шише со вода и спречување на лесно паѓање. и лесен за пристап. - Предниот удобен џеб може да складира пелени, марамчиња, марамчиња, мали играчки итн.

Детали

Избор на клиенти