висесани Бебе Шетач Организатор Сирена Делфин Шетач Додатоци Торба Голем Простор Со 2 Држачи За Чаши Повеќе Џебови Со Патент За Шишиња Пелени Телефонски Играчки Бе
Свеж

висесани Бебе Шетач Организатор Сирена Делфин Шетач Додатоци Торба Голем Простор Со 2 Држачи За Чаши Повеќе Џебови Со Патент

DEN 302.40

Достапно.

ИДНИНА - - - - ние сме посветени на создавање безбедни, висококвалитетни производи кои земаат предвид мали детали. Пренослив е и лесен.Прилагодлив Оддел - - - - отстранливите ѕидови обезбедуваат две опции за организирање на главниот оддел. Секогаш се фокусираме на квалитетот и вредноста по неколку добри години. Ќе ги собере сите предмети до 8 кг и ќе остане стабилен на количката без разлика дали одите или трчате. €ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : оваа висечка торба за пелени е изработена од полиестерски материјал со врвен квалитет, кој е без БПА и безбеден за бебиња. Внимателен избор на подарок за туширање за бебиња, новороденчиња, родендени, празници, годишнина,домаќинство,ден на децата, денови на мајки,ден на вљубените,ден на татковците,велигден,карневал,4 јули,ноќта на вештерките, Божиќ. Изберете ВИСЕСАНИ, вашето бебе ќе се насмевнува и ќе остане сончево секој ден! : ). И стилски и функционални, сите наши иновативни, патентирани или патентирани производи се дизајнирани во куќата.***ОДЛИЧЕН ИЗБОР* * * Изберете ВИСЕСАНИ, вашиот љубовник ќе добие добар помошник на мајката. Користи ГОЛЕМ ПРОСТОР џеб со патент за телефон; практичен џеб за паричник; предните и задните кеси внатре може да се користат за многу производи за бебиња. Ремените на организаторот можат да бидат прикачени едни на други за да направат рачка на чантата за да го преземат во движење дури и без шетач. Кога ќе излезете без количка, можете да носите и многу предмети што ви се потребни.

Детали

Избор на клиенти