X-Dree M3 Thread Dia dome head carbide челик капаче хексадецимални ореви црни 50 парчиња (M3 Rosca Dia Dome Cabeza Carburo Acero Cap Acorn Hex Hex hex ореви црни 50 парчиња
Свеж

X-Dree M3 Thread Dia dome head carbide челик капаче хексадецимални ореви црни 50 парчиња (M3 Rosca Dia Dome Cabeza Carburo Acero

DEN 0.33

Достапно.

Големина на конецот : M3/0,12 “(женски.Диаметар); Име на производот : капаче на капаче. Материјал : карбид челик (4,8 одделение); тежина : 37g. Содржина на пакет : 50 (+/- 2%) Компчиња X капачиња од капаче; Главна боја; Главна боја : Црна. Големина на главата на куполата : 5,5x3mm/0.22 "x0.12" (max.d*висина); вкупна висина : 6mm/0.24 "(Тамањо де ла Кабеза Дел : 5,5х3мм/0,22 '' x0.12 '' ( Altura máx. D *); Altura вкупно : 6mm / 0.24 ''. Hex ширина : 5,5 mm / 0.22 "; Type Type : Cap Acorn Out (Ancho del Hex. : 5.5mm / 0.22 ''; tipo de cierre : tapa de Tuerca de Bellota. Големина на низата : M3/0,12 "(женски.Диаметар); Име на производ : Организми за капа. Материјал : карбид челик (4,8 одделение); тежина : 37g. Содржина на пакет : 50 (+/- 2%) PCS X Cap Ореви; главна боја : црна. Големина на главата на куполата : 5,5x3mm/0.22 "x0.12" (max.d*висина); вкупна висина : 6mm/0.24 "(Tamaño de la Cabeza del : 5,5x3mm/0.22 '' x0. 12 '' (Altura máx. D *); Altura вкупно : 6mm / 0.24 ''. Hex ширина : 5,5 mm / 0.22 "; Type Type : Cap Acorn (Ancho del Hex. : 5.5mm / 0.22 ''; Tipo de Cierre : Tapa de Tuerca de Bellota. M3 Thread Dia Dia Dome Carbide Cap Cap Acorn Hex ореви црна 50 PCSfeatures : Изработена од карбид челичен материјал, купола глава, хексадецимални ореви од капаци. Корозија. Тоа е широко користено за скали, шини, декорација на завртки за експанзија итн. Аестетичка софистицираност, може да игра добра улога во декорацијата. За да се спречи навојна струга. Nombre del Producto : Tuercas ciegasmaterial : Acero de Carburo (Grado 4.8); Пезо : 37 GContenido del Paquete : 50 (+/- 2%) PCS X TUERCAS CIEGAS; Директор на боја : Negrotamaño de la Cabeza del : 5.5x3mm / 0.22 '' x0.12 '' (Altura máx. D *); Алтура вкупно : 6мм / 0,24 '' Ancho del Hex. : 5,5 mm / 0.22 ''; Tipo de Cierre : Tapa de Tuerca de Bellota.

Детали

Избор на клиенти