Обединети научни PAR123 јасен акрилен десен агол сет за призма
Свеж

Обединети научни PAR123 јасен акрилен десен агол сет за призма

DEN 312.00

Достапно.

Димензии на пакетот : 11.684 CMS (L) X 7,62 CMS (W) X 3.175 CMS (H). Тип на производ : Опрема за настава. Количина на пакет : 1. Земја на потекло : Соединетите држави. Конструиран од јасен акрилик со високо полирани површини, овие призми се идеални за проектирање на јасен, остар спектар. Збир на призми со право агол вклучува призми од 25 мм, 50мм и 100мм.

Детали

Избор на клиенти