Вулкан Клуб Мариноване Ранец
Свеж

Вулкан Клуб Мариноване Ранец

DEN 2.00

Достапно.

100% Најлон. Увезени. Водоотпорен тежок рипстоп најлон. Посветен оддел за лопатка/рекет. 3 џебови за додатоци. За старите и за младите. Самостоен дизајн. Посветен оддел за лопатка/рекет. 3 џебови за додатоци. Издржлива ткаенина. Достапно во различни бои.

Детали

Избор на клиенти