Случај за 7 Поттикне Оаза-Со Автоматско Будење/Спиење
Свеж

Случај за 7 Поттикне Оаза-Со Автоматско Будење/Спиење

DEN 491.20

Достапно.

①ЗАБЕЛЕШКА е Дизајнирана исклучиво за Поттикне Оаза 2017/2019 7 инчи, само 9-ти/10-ти Генс. нема да одговара За Поттикне Хартија Или Поттикне 2019 10-Ти Генерал или Поттикне оаза 6". ●ПРЕМИУМ СТП МАТЕРИЈАЛ ●Ултра тенок лесен заштитен тврд грб Со синтетички врвен квалитет Изработен од издржлива стп школка со внатрешност за да спречите гребнатини, предниот и задниот капак ја штитат Вашата Опрема од гребнатини,нечистотија и нечистотија, нелизгачка обвивка. €ПАМЕТЕН СОН/БУДЕЊЕ●Отворете Како книга, разбудете го автоматски, а потоа затворете го за спиење, тоа ќе заштеди повеќе енергија од батеријата за подолго време на подготвеност. ●ПОГОЛЕМА ЗАШТИТА●лесното и издржливо куќиште за покривање на школка го штити Вашиот е-читач од шок. Мекиот микрофибер без гребење додава удобност и дополнителен слој на заштита. ●ВНИМАТЕЛНА ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК ЗА ЧИТАТЕЛИТЕ ● Нашиот случај е паметен избор за подарок за секој што сака да чита, особено за патниците кои никогаш не ги оставаат своите дигитални книги зад себе. 1.Дизајниран од исклучиво За Поттикне Оаза 2017/2019 (7 инчи, 9-ти/10-ти Генс) само. нема да одговара За Поттикне Хартија Или Поттикне 2019 (10-Тиот Генерал) или Поттикне оаза 6".2.Деликатната надворешност ја штити опремата од гребнатини, прашина и прскање. И поставата од микрофибер го штити екранот од какви било гребнатини и гребнатини.3.Внимателни Идеи За Подароци За Читателите-Нашите случаи се паметни избори за подароци за секој што сака да чита, особено оние патници кои никогаш не се откажуваат од своите е-книги и прават одличен подарок за пријател или сакана личност.4.Прецизно сечење, резервиран USB слот ЗА полнење и позиција на клучот за напојување, сите функции може да се користат без отстранување на куќиштето.5.Ултра Тенок И Лесен Заштитете го вашиот уред без додавање на непотребен рефус или тежина,Лесен за носење со вас за да го направите вашето читање поудобно.6.Различни стилови моделите се разновидни и боите се светли за да ги задоволат вашите различни потреби.7.Поради фактори како што се аголот на снимање, светлината, дисплејот итн., малата разлика во бојата е нормална.8.Топла брза : ве Молиме проверете Го Моделот Бр.на задниот дел од уредот пред да нарачате.

Детали

Избор на клиенти