Само за 6 инчен Поттикне 8-Ми Генерал Објавен, Ултра Тенок Издржлив Капак НА ТПУ, Со Автоматско Будење/Спиење
Свеж

Само за 6 инчен Поттикне 8-Ми Генерал Објавен, Ултра Тенок Издржлив Капак НА ТПУ, Со Автоматско Будење/Спиење

DEN 1.33

Достапно.

Ве МОЛИМЕ љубезно потврдете го бројот на моделот на задната страна на Вашиот е-читач Е SY69 JL пред да го купите случајот.Нема да одговара Поттикне оаза или други Поттикне Хартија Бела е-читачи. €Карактеристиките НА TPU QU има карактеристики на висока напнатост, висока напнатост, цврстина и отпорност на стареење. Тоа е зрел материјал за заштита на животната средина. ●ПОГОЛЕМА ЗАШТИТА●лесното и издржливо куќиште за покривање на школка го штити Вашиот е-читач од шок. Мекиот микрофибер без гребење додава удобност и дополнителен слој на заштита. €ПАМЕТЕН СОН/БУДЕЊЕ●Отворете Како книга, разбудете го автоматски, а потоа затворете го за спиење, тоа ќе заштеди повеќе енергија од батеријата за подолго време на подготвеност. ●ВНИМАТЕЛНА ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК ЗА ЧИТАТЕЛИТЕ ●Нашиот случај е паметен избор за подарок за секој што сака да чита, особено за патниците кои никогаш не ги оставаат своите дигитални книги зад себе. 1.Со доволно амортизирање и кадифен, супер мека постава, Вашиот е-читач е на безбедно место! Тенок И лесен Е-Читач треба да го има истиот тенок случај и овој минималистички, стилски случај е исто како и билетот за носење на вашиот уред наоколу. Совршено за носење сам за да се заштитите од испакнатини или гребнатини или да го испуштите во поголема торба за секој ден патување.2.Мода, елегантна, тенка и лесна, лесно лизгајте во вашата актовка, ранец или друга торба.3.Деликатната надворешност ја штити опремата од гребнатини, прашина и прскање. И поставата од микрофибер го штити екранот од какви било гребнатини и гребнатини.4.Ултра Тенок И Лесен Заштитете го вашиот уред без додавање непотребен рефус или тежина, Лесен за носење со вас за да го направите вашето читање поудобно.5.Поради фактори како што се аголот на снимање, светлината, дисплејот итн., малата разлика во бојата е нормална.6.Различни стилови моделите се разновидни и боите се светли за да ги задоволат вашите различни потреби.7.Топла брза : ве Молиме проверете Го Моделот Бр.на задниот дел од уредот пред да нарачате.

Детали

Избор на клиенти