Покритие НА ГУКСРАСО За Поттикне 11-Та Генерација 2022 Ослободување, Дизајн На Заден Авион Со Мека Обвивка, Класична Ретро Глава На Елени,Применлив Модел: C2V2L3
Свеж

Покритие НА ГУКСРАСО За Поттикне 11-Та Генерација 2022 Ослободување, Дизајн На Заден Авион Со Мека Обвивка, Класична Ретро Глава

DEN 3.33

Достапно.

Технологија за дигитално Печатење : Во Споредба со традиционалното печатење и печатење на процесот на боење, може да му овозможи на куќиштето да постигне посложен и живописен ефект на печатење шаблони.Идеален партнер за вашиот поттикне. ●МАТЕРИЈАЛ€ : силиконски мек школка материјал позадина, Премиум тпу материјал надворешни и микрофибер внатрешни карактеристики тенок, мек и издржлив, обезбеди вашиот поттикне заштита.Обезбедете совршена заштита на вашиот уред и од удар, оштетување, прашина и гребење.Нашиот случај е паметен избор за подарок за секој што сака да чита, особено за патниците кои никогаш не ги оставаат своите дигитални книги зад себе.Ултра Тенок дизајн и стилски.

Детали

Избор на клиенти