Kwmobile Случај Компатибилен Со Амазон Поттикне Хартија-Случај PU е - Читач Покритие-Поставување Сонце Црна/Портокалова/Беж
Свеж

Kwmobile Случај Компатибилен Со Амазон Поттикне Хартија-Случај PU е - Читач Покритие-Поставување Сонце Црна/Портокалова/Беж

DEN 255.84

Достапно.

КОМПАТИБИЛНОСТ : Сите Поттикне хартија бели модели од 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 и 2017 (7 генерација) со 300 ppi дисплеј, 6 " екран и вграден во осветлување. НЕ за 2018 (10-та генерација) модели!. КОЖЕН ИЗГЛЕД : заштитникот на е-книги е изработен од издржлива и отпорна синтетичка кожа за лесен, тенок изглед. МАГНЕТНО ЗАТВОРАЊЕ : Силните магнети го затвораат куќиштето за да го држат ereадерот цврсто на место и заштитен. Автоматско СПИЕЊЕ : функцијата За автоматско спиење/будење го вклучува уредот кога се отвора и се исклучува кога е затворен (за уреди компатибилни со Паметни Корици). ЦЕЛОСНА ЗАШТИТА : капакот што апсорбира Удари издржува удари, падови, капки, гребнатини и испакнатини.

Детали

Избор на клиенти