футрола За ТАБЛЕТ КОМПЈУТЕР Компатибилна Со Поттикне Хартија Бела 2021 Хартија Бела 5 6,8 инчен Случај, Премиум Кожна Футрола Тенок Преклопен Држач За Фолио Капак Зашт
Свеж

футрола За ТАБЛЕТ КОМПЈУТЕР Компатибилна Со Поттикне Хартија Бела 2021 Хартија Бела 5 6,8 инчен Случај, Премиум Кожна Футрола

DEN 3.33

Достапно.

Ние сме сигурни дека сите на прашањето може да се реши правилно. Боите прикажани на сликите може малку да се разликуваат од вистинскиот производ поради поставките за осветлување и боја.- Поддржете ја функцијата за автоматско будење при спиењеи продолжете го работниот век. тоа може да помогне во зачувувањето на долговечноста и изгледот на таблет КОМПЈУТЕРОТ. Избегнувајте болки во зглобовите и ослободете ги рацете Компатибилни со други забави. Држач за пенкало и Слот За Картички-Пренослив заштитен случај отпорен на капки, може да носи три важни ставки истовремено : картичка, електронско пенкало, таблет. Компатибилност - специјално дизајнирана Компатибилна со Поттикне Хартија Бела 2021 (11-Та Генерација) 6,8 инчи Хартија Бела 5 Футрола.- Лесен за инсталирање и расклопување-не нешто големо и гломазно. тоа може да помогне во зачувувањето на долговечноста и изгледот на таблет КОМПЈУТЕРОТ.- Заштитете ја таблетата од лизгање, гребнатини и отпечатоци од прсти.Ве молиме проверете !Броевите на моделот можете да ги најдете на задниот дел од вашиот таблет.Што има Во Пакетот : 1xdropoof случај.- Отворите Компатибилни со моќноста, слушалките, камерата итн. футролата за ТАБЛЕТ КОМПЈУТЕР служи како заштитна обвивка дизајнирана да го заштити уредот од надворешно оштетување.- Таблет случај може Да се користи како подарок Компатибилен со маж, ќерка, сопруга, татко, дете. Прилагодливи Повеќе Агли На Гледање : може да се прилагоди на удобни агли и да направи вашиот таблет да работи како лаптоп, така што е совршен Компатибилен со пишување и гледање видеа.

Детали

Избор на клиенти