Комплет за оградување на кабел за кабел од 36 парови не'рѓосувачки челик се вклопуваат 1/8 жичана јаже, агол 180 ° прилагодлив затегнувач на вртење на вртење на вртење и
Свеж

Комплет за оградување на кабел за кабел од 36 парови не'рѓосувачки челик се вклопуваат 1/8 жичана јаже, агол 180 ° прилагодлив

DEN 2.00

Достапно.

✭ 【Материјал со висок степен】-Овие прилагодливи системи за оградување на кабел е интегриран дизајн погоден за кабел од не'рѓосувачки челик 1/8 ”и изработен од висококвалитетен не'рѓосувачки челик T316 Marine одделение, издржлив, антикорозија, анти-рунда и може да работи што и да работи времето е. ✭ 【Поставете за 1/8 "кабел од не'рѓосувачки челик】- комплет за оградување од кабел од не'рѓосувачки челик погоден за кабел од не'рѓосувачки челик 1/8 '. Потребно. Комплетот за оградување вклучува 36 компјутерски палуби за превртување на палубата, 36 парчиња за пренасочување на палубата, завртки од 144 парчиња и мулти-алатка за шифри за 1 компјутер. ✭ 【Материјал со висок степен】-Овие прилагодливи системи за оградување на кабел е интегриран дизајн погоден за кабел од не'рѓосувачки челик 1/8 ”и изработен од висококвалитетен не'рѓосувачки челик T316 Marine одделение, издржлив, антикорозија, анти-рунда и може да работи што и да работи времето е. Овој комплет за оградување на кабел има основа за прилагодување на слободата од 180 °, така што можете да го прилагодите аголот според вашата потреба. ✭ 【Прилагодлив агол】- Аголот на овој професионален хардвер за оградување на кабел 0 до 180 степени може да се прилагоди. ✭ 【Содржина на пакетот】- комплет за жица за жици вклучува 36 компјутерски палуби за менување на палубата, 36 парчиња за завршување на палубата на палубата, завртки за 144 парчиња и мулти-алатка за 1 компјутер. ✭ 【Применливи сценарија】- Комплетот за оградување на кабелот се користи за скали и шини за кабел за скалила, оградување на палубата и градинарска ограда. -Овака на клучот има голем прилагодлив опсег, опсегот е од 6,8 "до 10.1". Ова остава повеќе простор да се справи со промените во должината на кабелот, без оглед каква е температурата, а исто така го олеснува инсталирањето за почетници. Комплет за оградување од не'рѓосувачки челик погоден за кабел од 1/8 '' не'рѓосувачки челик. Спецификација.

Детали

Избор на клиенти