Бебе Џогер Сити Свртете Ротирачко Кабриолет Седиште За Автомобил | Уникатно Седиште За Вртење Ротира За Лесно влегување И Излегување, Оникс Црн
Свеж

Бебе Џогер Сити Свртете Ротирачко Кабриолет Седиште За Автомобил | Уникатно Седиште За Вртење Ротира За Лесно влегување И Излегување,

DEN 3.33

Достапно.

Иновативен и безбеден еднократен пресврт од 180 степени во режимот свртен наназад, што им олеснува на родителите да го внесуваат и излегуваат вашето дете. Меки, лесни ткаенини со ладен МАКС материјал што ја отстранува влагата за да му помогне на вашето дете да биде ладно и удобно. Го приближува вашето дете 10 инчи кога се ротира, така што е полесно да го закопчате вашето дете и да го подигнете внатре и надвор од седиштето. Патентираната ротација е специјално дизајнирана да го приближи вашето дете, помагајќи да ви даде поисправено држење на телото кога го ставате вашето дете во автомобил—голема придобивка за грбот. Конвертибилно седиште за автомобил преминува од ремен свртен наназад (4-50 фунти) во ремен свртен напред (22-65 фунти) за да расте со вашето дете. Технологија за затегнување на основниот ремен И интегрирана БРАВА со копче за едноставна, безбедна инсталација за неколку секунди. Инженер и тестиран СО ВИСТИНСКИ тест Плус безбедносни стандарди (Тестиран Во Реалност Под Крајности) за да помогне во заштитата на вашето дете при превртување, странични, предни и задни судири.

Детали

Избор на клиенти