Каенон Женски Мадера Очила За Сонце
Свеж

Каенон Женски Мадера Очила За Сонце

DEN 1.67

Достапно.

Остануваме посветени секогаш да воведуваме врвни очила и секогаш да останеме во првите редови на иновациите на производите. Мерења : Големина На Очите : 50 мм Мост : 15 мм Големина На Храмот : 139 Мм Тежина : 1 мл. СР-91 објектив. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Затоа секое парче очила што го правиме е ослободено од компромис : целосно револуционерен материјал за леќи, СР-91 и рамки управувани од перформанси, кои беспрекорно ги комбинираат удобноста и стилот. СР-91 Ултра ви помага да видите повеќе од она што е важно. Поларизирани. Лесен, флексибилен материјал ЗА рамка ТР-90 за лесна удобност. Висина на објективот : 43 милиметри. Мост : 14 милиметри. Мерења : Големина На Очите : 50 мм Мост : 15 мм Големина На Храмот : 139 Мм Тежина : 1 мл. Поларизирани. Испрати го!. Жестоко влијание и отпорен на гребење за да го преживеете вашето возење, трчање или веслање. Нашата бескомпромисна леќа за живот надвор - нашата револуционерна ПОЛАРИЗИРАНА леќа СР-91 е резултат на долгогодишно истражување и тестирање. Премиум, отпорни на корозија шарки. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Мост : 14 милиметри. Појасни од поликарбонатните леќи, нашите сопствени ЛЕЌИ СР-91 се спротивставуваат на јасноста на стаклото без никакви недостатоци. Објектив што не можете да го најдете на друго место. Рака : 145 милиметри. Ретро кул ги исполнува модерните перформанси Со очилата За сонце Каенон® мадера!. TR90 рамка. Хипоалергични вдлабнати Влошки За Носот Variflex ® за удобно носење. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Со неспоредлива јасност и раздвојување на боите, Ултра СР-91 ви помага да видите повеќе длабочина и детали; скриената гранка кога пламнувате по патека, совршено место за слетување на вашата мамка во облачен ден или отекување на хоризонтот. Висина на објективот : 43 милиметри. Испрати го!. Премиум, отпорни на корозија шарки.Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Лесен, флексибилен материјал ЗА рамка ТР-90 за лесна удобност. TR90 рамка. Испрати го!. Рака : 145 милиметри. Има отпорност на удар што стаклото или поликарбонатот не можат да ја понудат, така што вашите очи се секогаш заштитени во која било средина. Ретро кул ги исполнува модерните перформанси Со очилата За сонце Каенон® мадера!. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање.

Детали

Избор на клиенти