Реј-Бан Рб3669 Еволуира Фотохромни Правоаголни Очила За Сонце
Свеж

Реј-Бан Рб3669 Еволуира Фотохромни Правоаголни Очила За Сонце

DEN 1002.40

Достапно.

Увезени. Метална рамка. Пластична леќа. Поларизирани. Ув Заштита слој слој. Ширина на објективот : 55 милиметри. Висина на објективот : 40 милиметри. Мост : 20 милиметри. Рака : 140 милиметри. 100% УВ ЗАШТИТА : за да ги заштитите очите од штетните УВ зраци, овие очила за сонце со Забрана на Зраци вклучуваат леќи кои се обложени со 100% ув заштита. ПОВЕЌЕ БОИ НА РАМКИ и ЛЕЌИ : Изберете од повеќе бои на рамки, бои на леќи и третмани со леќи. Најдете комбинација на бои што одговара на вашиот личен бренд и стил. ВКЛУЧЕНА КРПА ЗА СЛУЧАЈ И ЧИСТЕЊЕ : Секој пар очила за Забрана на Зраци доаѓаат со крпа за чистење и футрола за чистење и заштита на очилата од гребнатини и оштетувања. ПОСЕТЕТЕ ЈА ПРОДАВНИЦАТА ЗА БРЕНДОВИ РЕЈ-БАН : Кликнете на врската Реј-Бан над насловот на производот за да го купите целиот асортиман на очила за сонце И очила за зраци. Инспириран е од 90-тите, но толку многу сега, овој свеж стил на очила за сонце е за оние кои сакаат да си играат со трендот. Тенката метална рамка има уникатна форма и доаѓа со класични леќи или нови пластични леќи За Еволуција, за уште побрзо активирање и избледување во променливи услови на светлина. Изберете Еволуирај и изберете од 6 сочни бои кои додаваат моментална летна енергија на вашиот изглед. 100% УВ ЗАШТИТА : за да ги заштитите очите од штетните УВ зраци, овие очила за сонце со Забрана на Зраци вклучуваат леќи кои се обложени со 100% ув заштита. ПОВЕЌЕ БОИ НА РАМКИ и ЛЕЌИ : Изберете од повеќе бои на рамки, бои на леќи и третмани со леќи. Најдете комбинација на бои што одговара на вашиот личен бренд и стил. ВКЛУЧЕНА КРПА ЗА СЛУЧАЈ И ЧИСТЕЊЕ : Секој пар очила за Забрана на Зраци доаѓаат со крпа за чистење и футрола за чистење и заштита на очилата од гребнатини и оштетувања. ВКЛУЧЕНА Е ОГРАНИЧЕНА ГАРАНЦИЈА : очилата За реј-Бан што ги продаваат овластени продавачи , како што се, ги исполнуваат условите за сите гаранции и гаранции на производителот. ПОСЕТЕТЕ ЈА ПРОДАВНИЦАТА ЗА БРЕНДОВИ РЕЈ-БАН : Кликнете на врската Реј-Бан над насловот на производот за да го купите целиот асортиман на очила за сонце И очила за зраци.

Детали

Избор на клиенти