Occi Chiari женски очила за читање Стилски читачи на кејти1.0 1.25 1,5 1,75 2.0 2.25 2.5 2.75 3.0 3.5 4.0 5.0 6.0
Свеж

Occi Chiari женски очила за читање Стилски читачи на кејти1.0 1.25 1,5 1,75 2.0 2.25 2.5 2.75 3.0 3.5 4.0 5.0 6.0

DEN 255.84

Достапно.

Помлад дизајн, форма на мачки око, ве прават стилски изглед.Фамовите очила за читање може да се користат АА натпревар или очила за читање. Пакет и после продажба : 1*Очила за читање жени 3. Квалитет : Универзална големина на највисоки форми на лице.5, 1*Бесплатно стакло (околу вредност 2,5 $), 1*Читање на јажето на Гласес (врзано за храмот на очилата, можете да го обесувате стаклото на вратот кога не сте во употреба), 1*********************************** Платно за чистење прашина (околу вредност 1,00 УСД) За да помогнете во заштитата на вашата нечистотија од стакло, отпечаток од прсти од кршење, така што би ги заштедиле вашите пари. Нашата стакло за читање направено од врвен, врвен пластичен квалитет италијански увезен материјал е отпорен на абење и солза, за да можете да сметате на долготрајни перформанси.30 Дневен гаранција за враќање на парите : Ако имате какво било прашање, контактирајте го продавачот.30 Дневен гаранција за враќање на парите : Ако имате какво било прашање, контактирајте го продавачот. Не избледува текстура. Јасни очила за читање, транспарентниот дизајн повеќе ја истакнува вашата шминка.Фамовите очила за читање може да се користат АА натпревар или очила за читање. Немате ризик да пробате!. може да се користи најмалку три години.lense висина (BV) : 40mm/1.Катеј форма. Немате ризик да пробате!. Бидејќи е транспарентно, воопшто не мора да се грижите за бледнее. Пролет -Изработено со трајна пролетна хинге и квалитетен материјал за траење на трајност.Јасни очила за читање, транспарентниот дизајн повеќе ја истакнува вашата шминка. Помлад дизајн, форма на мачки око, ве прават стилски изглед. Димензија : ширина на леќата (AV)-бриџ-оружје : 50-17-135mm (1,97-0. Убави очила за читање за жени. Нашата стакло за читање направено од врвен, врвен пластичен квалитет италијански увезен материјал е отпорен на абење и солза, за да можете да сметате на долготрајни перформанси.Катеј форма. може да се користи најмалку три години.lense висина (BV) : 40mm/1. Димензија : ширина на леќата (AV)-бриџ-оружје : 50-17-135mm (1,97-0. Избрани бои : Ние сакаме да понудиме совршена комбинација на функционалност и стил, така што избираме 5 бои (кафеава сина, виолетова црвена, сина портокалова, сина, јасна), овие бои ќе одговараат за сите прилики и вашата абење.5, 1*Бесплатно стакло (околу вредност 2,5 $), 1*Читање на јажето на Гласес (врзано за храмот на очилата, можете да го обесувате стаклото на вратот кога не сте во употреба), 1*********************************** Платно за чистење прашина (околу вредност 1,00 УСД) За да помогнете во заштитата на вашата нечистотија од стакло, отпечаток од прсти од кршење, така што би ги заштедиле вашите пари.

Детали

Избор на клиенти