Компанија за прашина KWMobile компатибилен со HP Envy 6020E / Envy 6055E - Случај за печатач - покритие за заштитник на ткаенини - темно сива
Свеж

Компанија за прашина KWMobile компатибилен со HP Envy 6020E / Envy 6055E - Случај за печатач - покритие за заштитник на ткаенини

DEN 2.00

Достапно.

Компатибилност : Компатибилен со HP Envy 6020 E / Envy 6055 E. Материјал : Оваа покривка на паметен печатач е изработено од трајна неткаена ткаенина која е флексибилна и отпорна на солза. Заштитна кутија : Флексибилното покритие на ткаенината помага во заштитата на вашиот печатач од прашина, гребнатини и отпечатоци од прсти. Дополнително покритие : Овој случај на печатач има и дополнителна ткаенина во задниот дел за да ги покрие кабелските врски. Лесно за чистење : Да се ​​исчисти, користете ролери за лента, мала четка за рака или миење со рака. Не е погоден за машина за перење.

Детали

Избор на клиенти