Fbsport 13ft/16ft/20ft/23ft/26ft Надувување Воздух Гимнастика Мат Обука Душеци 4/8 инчи Дебелина Гимнастика Песни За Домашна Употреба/Обука/Навивачка/Јога/Вода Со Пумпа
Свеж

Fbsport 13ft/16ft/20ft/23ft/26ft Надувување Воздух Гимнастика Мат Обука Душеци 4/8 инчи Дебелина Гимнастика Песни За Домашна

DEN 1959.84

Достапно.

По инфлацијата, гимнастичката подлога на надувување ќе го одржува својот притисок со денови. Потребни се само помалку од 1 минути за да се надува или издува воздушната гимнастичка подлога.Професионални Душеци за Надувување за Гимнастика : Патека за Гимнастика на Големо од 10 стапки изработена ОД 500д Одделение На Влакно и висококвалитетна пвц церада, подобра затегнатост и издржливост на воздухот бидејќи засилувањето е направено за сите шевови. обезбедуваме различни големини за различна обука ,Големи димензии за групна обука или професионална гимназија, мала големина за домашна забава или секојдневна обука. Исто така, може да се користи на плажа или вода, двор, трева, За Навивање/Вежбање Гимнастика/Плажа/Парк/домашна употреба. обезбедуваме различни големини за различна обука ,Големи димензии за групна обука или професионална гимназија, мала големина за домашна забава или секојдневна обука. ШИРОКА ПРИМЕНА : можете да ја поставите гимнастичката подлога, душеците за обука на воздух, подлогата за гимнастика на надувување, подлогата за воздушна гимнастика на подот за уметничка гимнастика, подот во теретана, во тренинзи со високи перформанси, фитнес клубови, танцови клубови, училишта, гимнастички вежби, домашна забава, центри за одмор, гимназија, професионална обука, парк или бизнис за изнајмување. БРЗА ИНФЛАЦИЈА : ќе добиете Електрична Воздушна Пумпа. Нема бучава за време на тренингот. Професионална Услуга За Клиенти За Вас : ние сме одговорни за нашите производи. ШИРОКА ПРИМЕНА : можете да ја поставите гимнастичката подлога, душеците за обука на воздух, подлогата за гимнастика на надувување, подлогата за воздушна гимнастика на подот за уметничка гимнастика, подот во теретана, во тренинзи со високи перформанси, фитнес клубови, танцови клубови, училишта, гимнастички вежби, домашна забава, центри за одмор, гимназија, професионална обука, парк или бизнис за изнајмување. Ако имате било какви проблеми, ве молиме слободно да не утешите. Задоволството на клиентот е она што го следиме. Ако имате било какви проблеми, ве молиме слободно да не утешите. ПОГОЛЕМА БЕЗБЕДНОСТ : Во Споредба со другата опрема за вежбање, подлогата за гимнастика на надувување ја зголемува повторувачката фреквенција и ја намалува шансата да бидете повредени. Потребни се само помалку од 1 минути за да се надува или издува воздушната гимнастичка подлога.

Детали

Избор на клиенти