СЛУИНЦ 925 Стерлинг Сребрена Жица Навој Капка Обетки Обрач За Жени Тинејџерки Обетки Со Обрач Од 2,2 СМ Се Повлекуваат Преку Обетки
Свеж

СЛУИНЦ 925 Стерлинг Сребрена Жица Навој Капка Обетки Обрач За Жени Тинејџерки Обетки Со Обрач Од 2,2 СМ Се Повлекуваат Преку

DEN 239.84

Достапно.

100% Вистински 925 Сребро Со S925 Печат. Без Никел И Хипоалергични, тие не предизвикуваат никаква алергиска реакција, погоден за секого, вклучително и луѓе кои имаат чувствителна кожа. Големина на обрач : 2,2 см/0,87 инчи, Тежина : 2,38 г/пар. S925 печат, дојдете со сребрена чиста крпа во убава кутија за подароци. Овие се повлекуваат низ обетки, лесни за носење, толку удобно, добри за дење и ноќе. Прекрасен подарок за Денот На Мајките, Денот На Вљубените, Божиќ, Ханука, Забава, Родендени, Свадба, Свршувачка или Дипломирање за оној што го сакате. Слуинц ветува Брза Испорака и Најдобра Услуга По Продажбата. Секое прашање ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме во рок од 24 часа. Ви благодариме уште еднаш за изборот на нас и се надевам дека ќе имаат пријатен шопинг искуство.

Детали

Избор на клиенти