Памучни кошули за жени, плус големина едноставна прикриена женска кошарка краток ракав лето вклопување на вратот на вратот
Свеж

Памучни кошули за жени, плус големина едноставна прикриена женска кошарка краток ракав лето вклопување на вратот на вратот

DEN 399.84

Достапно.

Повлечете го затворањето. Само машинско миење или миење на рацете, висок квалитет и заслужувајте ги парите! Ве молиме, изберете 1-2 големини поголеми според бројката на моделот!. Забележете : Поради различни поставки за монитор и серии на материјали, бојата прикажана на вашиот екран може да биде малку различна од вистинската боја на производот. Миење : Машинско миење со како бои или миење на рацете со вода со ниска температура, не бели.

Детали

Избор на клиенти