Women'sенски фарма на Адидас, печатен спортски резервоар, врвот
Свеж

Women'sенски фарма на Адидас, печатен спортски резервоар, врвот

DEN 1137.60

Достапно.

100% полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машински миење. Women'sенски резервоар врвот со графичка од Фарм Рио, направена делумно со рециклирана содржина. Тенок вклопување : Плескајте низ телото и рацете. Чувствувајте се суво, останете суви : Adidas Aeroready управува со влагата на вашето тело за да ве одржи суво и во зоната. Флексибилна удобност : Дизајн на Racerback за слобода на движење за време на тренингот. Направено со рециклирана содржина : Направено со серија рециклирани материјали и најмалку 60% рециклирана содржина, овој производ претставува само едно од нашите решенија за да помогне во крај на пластичниот отпад. Сесија за теретана или трчање на плажа? Што и да одберете, овој женски резервоар „Адидас“ го донесува задебелен стил на вашиот тренинг. Соработка со бразилската фарма Рио, има живи точки од полкови на предната страна и радосна шема за мешање на задниот дел. Тенок вклоп е направен за движење без одвраќање, а Aeroready што апсорбира влага, ве одржува суво. Остатокот зависи од вас.

Детали

Избор на клиенти