Јубнлви Дуксер За Денот На Свети Патрик Женски Еднобоен Мек Врат На Екипажот Плус Големина Забава Среќна Маица
Свеж

Јубнлви Дуксер За Денот На Свети Патрик Женски Еднобоен Мек Врат На Екипажот Плус Големина Забава Среќна Маица

DEN 273.44

Достапно.

①Ткаенина】 Изработени од супер мека ткаенина, овие пријатни кошули лесно преминуваат од крцкавоста на пролетта/есента до свежината на зимата. ●Внимание На големината ● Препорачајте нарачка 1-2 големина нагоре, ве молиме бидете сигурни, имаме совршени услуги по продажбата што ќе ви помогнат да ги избегнете загубите на проблемот со големината. Ако сакате уникатен дезен во вашата секојдневна гардероба, овој дуксер од туника е точното парче што ви треба! Тоа ќе биде совршен подарок за вашата мајка, тетка, баба или вашите најдобри пријатели! Преглед и Повратни Информации Ако сте задоволни по добивањето на стоката, ве молиме одвојте момент да оставите коментари за нашите производи и продавници. Гаранција-Ние Сме Посветени Да Ви обезбедиме Искрена Услуга за Клиентите. ИРСКА ОБЛЕКА - Овој Одличен Дизајн за Денот На Свети Патрик, Денот На Свети Педи, Семејни Собири, Алкохолни Забави, Датуми За Пиво или Само Секојдневно Носење. Го Сакаме Лесниот И Мек Материјал Поврзан со Прекрасната Зелена боја. ДАТ ПРОСЛАВА НА ПАТРИК-Покажете Ги Вашите Ирски Корени Со Стил во Овој Зелен Дуксер. дами џемпери фланелни жени улична облека дуксери блузи за вежбање за жени женски блузи со долги ракави џемпер за мали деца женски тенкови женски џемпери за fall и зимски врвови за жени обични момчиња за паѓање дуксери големина 10 12 панк облека за жени плетен џемпер полиестерски дуксер џемпери преголем дуксер за жени фланелни шахти женски цртани дуксери врвови за чистење жени. ①Прилика】 Секојдневниот и лабав стил го прави одличен за различни активности. Доколку Имате Дополнителни Прашања или Проблеми, Слободно Контактирајте не. >> > Модата Изгледа Лесно да се спари едноставниот дуксер со слаби фармерки, панталони, фустани, шорцеви, чизми, патики, потпетици и така натаму за секојдневен и елегантен изглед во толпата.100% Полиестер. ●Инструкции за нега●рачно перење и перење во машина, без пеглање и природно сушење на воздух. >> > Убаво За Секое Време Мода симпатична жени солидна туника блузи За Божиќ, Вљубените, Ноќта на Вештерките, одмор, одмор, повик, дома, канцеларија, работа, датира, училиште, шопинг, партија, клуб, коктел, патување, одмор, дневна, тренингот, јога, итн. >> > Кожата Пријателски Ткаенина Супер мека, не гледаат преку, висок квалитет, еластична, издржлив, дише, лесен и удобен. Погоден за секојдневно носење, работа, на отворено, училиште, шопинг, запознавање, одмор и вежбање.

Детали

Избор на клиенти