Мерцедес АМГ ПЕТРОНАС ФОРМУЛА 1 Тим - Детска 2023 година Луис Хамилтон Возачка капа
Свеж

Мерцедес АМГ ПЕТРОНАС ФОРМУЛА 1 Тим - Детска 2023 година Луис Хамилтон Возачка капа

DEN 0.33

Достапно.

100% полиестер/ полиестер/ полиестер/ полиестер/ полиерер. Увезени. Затворање на клипот. Децата се вклопуваат. Везена starвезда на Мерцедес на круната. Печатено брендирање на спонзори од странични панели. Печатење на заби од сите 44 песни. Мерцедес АМГ Петронас и брендирање на возачи над лак за затворање. Со официјалните деца 2023 година, Луис Хамилтон Возач Кап, аспирантните навивачи на Луис можат да се вратат зад својот омилен возач оваа сезона. Во помала големина, младинската верзија на „Возачот капа“ на Луис го има истиот нов печатење „44“ како и верзијата за возрасни. Капакот доаѓа во голем број на бои, со логото на Mercedes Star на круната и прилагодливо затворање на клипот за целосно прилагодено вклопување.

Детали

Избор на клиенти