ЕЛЕКТРИЧЕН Пароброд ЗА Облека XUNMAIFXI, Лесен и Компактен Рачен Пароброд За Облека, Моќна Пареа За Брзо Отстранување На Брчките Хотел
Свеж

ЕЛЕКТРИЧЕН Пароброд ЗА Облека XUNMAIFXI, Лесен и Компактен Рачен Пароброд За Облека, Моќна Пареа За Брзо Отстранување На Брчките

DEN 2.33

Достапно.

Водечка технологија на облека пароброд помага во решавањето на проблемот со прскање и истекување на вода. И двете се користат за вертикално и хоризонтално пеглање на пареа. Патничкиот пароброд е со моќност ОД 1000 W, брзото загревање од 30-тите и континуираната сува пареа можат брзо да се испеглаат. Постојаниот излез на пареа помага да се отстранат брчките и одо. Пренослив пароброд погоден за повеќето ткаенини, како што се памук, лен, влакна, руно, дури и свила и за облека, постелнина, облека за маса, софи, играчки. Исто така, ја штити вашата рака. Спречува суво горење, исклучена Заштита. автоматски открива моќност и температура, откако ќе излезе од границите пароброд за облека автоматски ќе се исклучи и обезбедува сеопфатна заштита. Предност-елегантен и луксузен елегантен дизајн, изработен само со висококвалитетен дизајн на материјали што протекуваат и докажуваат прскање. Лансирање на нов производ рачна Мини Домашна Електрична Железна Карактеристика : Лесна за ракување со една рака. Пренослив рачен железен пароброд е погоден и применлив за патување, дома. Неговиот резервоар ЗА вода ОД 100 МЛ се загрева за 30 секунди и напојува 10 континуирани минути смирувачка пареа. Овој личен пароброд користи најсовремена технологија за пумпање и пареа и за хоризонтално и за вертикално пеглање дури и наопаку. Овој пароброд не дамка. И нема да се истури вода врз облеката. Спецификации : Моќност : 1000w Фреквенција : 50hz Тежина : 1.1 kg капацитет на резервоарот За Вода : 100ml Големина : 21.3*14.3*24.6 см четката за чистење ефикасно ги отстранува остатоците како што се прашина од длабоки влакна, коса, прашина од коса итн. 100% задоволство услуги на клиентите и 24 часа поддршка за е-пошта го прави вашето купување апсолутно без ризик! Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања.

Детали

Избор на клиенти