Гудпи Багажник За Облека Тешки Лавици За Облека Жичана Решетка За Облека за Закачување Облека, Мултифункционална Решетка за Облека во Спалната Соба, H7L &засилувач; H
Свеж

Гудпи Багажник За Облека Тешки Лавици За Облека Жичана Решетка За Облека за Закачување Облека, Мултифункционална Решетка за

DEN 843.20

Достапно.

●Тешка Решетка За Облека ● Оваа Пренослива Решетка За Плакарот е Изработена Од Висококвалитетна Премиум Задебелена Метална Цевка И Цврста Решетка За Жица, Тешка Решетка За Облека до 600 килограми, Се Одликува Со Стабилна, Цврста И Издржлива.Лдеал Користење Во Спална Соба, Тавани, Кујна, Перална, Соба За Сушење Облека, Подруми И Гаражи ИТН. ●Цврст И Издржлив●Изработен Од Висококвалитетен Задебелен Метален Материјал, Сите Метални Делови Од Оваа Решетка За Облека Се Насликани На Еколошки И Без Мирис, Водоотпорен И Отпорен На ' Рѓа, Со 8 Прилагодливи Стапала За Израмнување За Да Се Обезбеди Структурна Стабилност, Безбедност И Јачина На Носење Тежина. Оваа Тешка Закачалка Е Изработена Од Цевки со Дебелина на Ѕидот од 1,34 мм. ●Лесно Склопување И 1 Година Гаранција● постојат јасни упатства и јасни компоненти. Следете ги упатствата и ќе бидат потребни помалку од 20 минути за да се завршат. Забелешка : се препорачува гумен чекан, но не е вклучен. Можете да добиете 1-годишна гаранција и 7х24 услуги на клиентите за оваа пренослива решетка за облека.

Детали

Избор на клиенти