Warooma Мобилен Метал Облека Железничка Облека Решетката Мода Палто Решетката, Со Макара Тешки Облека Железнички, Заштедите Простор, Брзо Собранието
Свеж

Warooma Мобилен Метал Облека Железничка Облека Решетката Мода Палто Решетката, Со Макара Тешки Облека Железнички, Заштедите

DEN 2.33

Достапно.

● Цврст и Издржлив : мултифункционалната закачалка е изработена од цврст материјал од јаглероден челик и процес на лак за печење, кој не е лесен за ' рѓа и отпорен на корозија, челична цевка со дијаметар од 25 мм, држачот е многу силен и не е лесно да падне. ● Управување со одделот : Нашите закачалки имаат висечка површина за облека, висечка површина за капа, висечка површина за торби, дистрибуција на простор за складирање, голем капацитет и заштеда на простор. ● Лесен за движење : шината за облека е опремена со 4 висококвалитетни армирани ролки кои можат да се ротираат 360 ° и да се заклучат, слободно да се движат и лесно да се лизгаат. ● Полица : решетката структура на долната полица обезбедува простор за чевли, чанти и кутии за складирање. Опремени сме со сите додатоци за инсталација кои можат лесно да ги инсталира едно лице. ● Голем Капацитет : шината за облека нуди многу простор, а долниот дизајн на складирање ви овозможува да закачите облека за хемиско чистење. Чантата може да се закачи на страна, што не е погодно само за домашен мебел, туку и за текстилна малопродажба за комерцијални потреби. ● € ® Мултифункционална, висококвалитетна и голема волуменска шина за облека_ Спецификации на закачалките* Нашите закачалки се изработени од цврст јаглероден челик, боја, без ' рѓа, отпорност на корозија, лесен за чистење* закачалката има простор за закачување облека, простор за закачување капи, простор за закачување торби, простор за складирање, можете да ја обесувате облеката, чевли за чување итн.* 4 висококвалитетни армирани тркалца на дното, ротирачки и заклучувачки 360°, лесни за движење* Повеќе дизајни на суспензија од двете страни, за прицврстување торби, капи, облека итн.Спецификации на закачалката : Име : закачалка за палто : Уцена : процес на јаглероден челик : процес На печење лак дијаметар на челична цевка : 25мпакување листа : 1 * шина за облека1 * Сите додатоци.

Детали

Избор на клиенти