Foviguo лесни јакни за жени, зимски сори со долги ракави худи за жени ладно качулка лапел џеб руно палта
Свеж

Foviguo лесни јакни за жени, зимски сори со долги ракави худи за жени ладно качулка лапел џеб руно палта

DEN 190.24

Достапно.

Висок квалитет и заслужувајте ги парите! Азиска големина, верувајте ми, слободно изберете 2 големини поголеми!. Повод : Стилски и функционален палто за јакна, совршен за искачување, возење велосипед, кампување, пешачење, трчање, патување, работа и купување. Премиум ткаенина : Зимските зимски јакни се изработени од висок материјал за количина, мека, пријателска за кожата и издржлива. Материјал : Памук и полиестер. Повод : Стилски и функционален палто за јакна, совршен за искачување, возење велосипед, кампување, пешачење, трчање, патување, работа и купување. -Доцени до продавницата Фовигуо ❤ - Нови зимски палта , Јакни и елеци специјално шоу за жени добредојдени! Ние се стремиме да ви обезбедиме пријатно искуство за купување на големината на прашањето : П : Јас нормално носам средна големина и малку се грижам за szie, која големина треба да ја нарачам? A : Ние сме азиска големина, работиме толку помали од големината на нас, така што ќе ви предложам да изберете големина на Xlarge, ќе биде порелаксирана и поудобна. Повлечете го затворањето. Купете со доверба!. Табела со големина (1 инч = 2,54 см) : Ве молиме, дозволете 0,5-2 инчи да се разликуваат поради рачното мерење, благодарам! Пакет, вклучувајќи : 1 x Зимски палто Зимски палто Грижа : Палтото на јакната ќе биде преклопена и набиена во внатрешноста на пакетот кога се испорачува, само лесно, лепете го палтото за повторно да стане подуен и ниско пеглање за да го извлечете брчки. Висок квалитет и заслужувајте ги парите! Азиска големина, верувајте ми, слободно изберете 2 големини поголеми!. Машинско миење. 100% полиестер. Премиум ткаенина : Зимските зимски јакни се изработени од висок материјал за количина, мека, пријателска за кожата и издржлива. 100% полиестер. Идеален подарок за вашата девојка, сопруга или мајка. Производ Опис : Тип на производ : Тип на палто : Тип на цврста боја : Долг ракав Стил : V-Neck Clorose Тип : Име на влечење на стилот : Vintagefront Style : Pleated Fort Target Пол : Femaleage Range Range Опис : Опис на опсегот на возрасни : Опис на опсегот на возрасни : Loosetheme : празници Боја : Зелена големина : Средните промоции можат да варираат во зависност од бојата/големината. Повлечете го затворањето. Идеален подарок за вашата девојка, сопруга или мајка. Не бели или исуши, закачувај се на суво. Womens Rain Jacket cute clothes jacket oversized fleece coat football player pink camo lightweight womans plus size winter coat juniors parka gold and black jacket women woman jackets elegant trench pea womens medium rain fleece sweater coat women fleece jackets with hood flannel lined windbreaker womens small ski short winter палта црна и црвена јакна за дами од надворешна облека, неправилна кожна кожна кожа, жени дами зимски палта пакувања.

Детали

Избор на клиенти