Uujune јакни за жени Zip Stripe Crutring Outerware Водоотпорни качулки со ветерници за пешачење за пешачење на отворено
Свеж

Uujune јакни за жени Zip Stripe Crutring Outerware Водоотпорни качулки со ветерници за пешачење за пешачење на отворено

DEN 302.40

Достапно.

☀ 【Подароци】 : Спортска јакна купи 2 заштеди 5 %; Купи 3 заштеди 8%; Купи 5 заштеди 10%; Денешните зделки паѓаат облека за жените голема промоција. Тоа е најдобриот подарок за Ноќта на вештерките, Божиќ и други прилики. ☀ 【Водоотпорен Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Машинско миење ладно / не бели / виси или суво / не се исуши / Ве молиме, погледнете ја етикетата за перење внатре. Во рок од 24 часа испорака. ✈ 【Често поставувани прашања】 П : Зошто да не се вклопи? О : Секоја големина е различна. Погледнете ја табелата со големина на облека. Инаку, ако сакате да ја вратите или разменувате стоката во иднина, тоа ќе ги зголеми вашите трошоци на време. Ве молиме, изберете добра големина, ако се плашите да бидете премногу тесни, нарачајте 1-2 големина нагоре. Што ќе добиете : 1 x Зимски палта за жени.

Детали

Избор на клиенти